Європейська практика цифровізації бізнесу у контексті сталої Індустрії 4.0

Лекція-семінар на тему «Тенденції використання веб-сайтів та найпопулярніших інструментів аналітики даних малим бізнесом у країнах ЄС»

Вчора 8 травня у рамках проєкту “Європейська практика діджиталізації бізнесу у контексті сталої Індустрії 4.0” відбулася чергова лекція-семінар на тему: “Тенденції використання веб-сайтів та найпопулярніших інструментів аналітики даних малим бізнесом у країнах ЄС”.

Дане заняття було проведене для нашої уже сформованої аудиторії студентів-магістрів спеціальностей “Комп’ютерні науки”, “Системний аналіз” та “Інформаційні системи та технології” кафедри комп’ютерних наук Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

Лектори: к.т.н, доцент кафедри КН Козбур Галина Володимирівна та к.т.н., доцент кафедри КН Дмитроца Леся Павлівна.

На зустрічі було представлено аналітичну частину відповідних трендів, а саме:

  • представлено звіт комісії EUROPEAN E-COMMERCE за 2022 рік;
  • проаналізовано різноманітні типи веб-сайтів та їх функції;
  • акцентовано увагу на важливості розвитку бізнес-веб-сайтів та веб-сайтів електронної комерції.

Також було обговорено питання на скільки активно малий бізнес використовує та розвиває власні веб-сайти та використовує інструменти аналітики даних в країнах ЄС та в Україні.

Говорили про “вибух даних” та бізнес аналітику. Зазначили важливість Даних, необхідності та важливості їх аналізу для прийняття інтелектуальних бізнес-рішень.

У рамках заняття було розглянуто чотири типи бізнес-аналітики, огляд топових інструментів для аналізу даних у Європі та можливість їх використання в Україні.

Розвиток веб-сайтів та аналітика даних в бізнесі стають все більш важливими для країн ЄС та всього світу. Вони допомагають малому та середньому бізнесу бути більш конкурентоспроможними та ефективними. Адже вони дозволяють збирати та аналізувати великі обсяги даних, щоб краще розуміти потреби клієнтів та їх вподобання, а також прогнозувати поведінку споживачів в майбутньому.

Саме тому обговорювали важливість такої тематики в країнах ЄС,  світі, а також про її важливість для розвитку малого та середнього бізнесу в Україні.

Дякуємо всім, хто взяв участь у нашому занятті. Ми надіємося, що отримані знання допоможуть вам досягти більшого успіху у вашому професійному розвитку, чи то у власній справі, чи працюючи у діючому бізнесі.

Працюємо та зростаємо разом!